21 lutego 2024 r. OIGWM POLMED miała przyjemność przeprowadzić warsztaty poświęcone tematyce zapobiegania zagrożeniom korupcyjnym w jednostce leczniczej dedykowane pracownikom Podkarpackiego Centrum Medycznego w Rzeszowie. Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu MedKompas 3, który Izba Polmed realizuje od blisko 13 lat.

W warsztatach udział wzięli lekarze, pielęgniarki i pracownicy administracyjni placówki. Wykłady z zakresu prawa, polityki compliance i z zakresu szeroko rozumianej etyki poprowadzili eksperci projektu MedKompas: dr Dariusz Bąk oraz dr Karolina Libront.

Wszyscy uczestnicy warsztatów w ramach spotkań otrzymali dostęp do materiałów dotyczących poruszanej tematyki. Po przeprowadzonych warsztatach uczestnicy mieli okazję sprawdzić nabytą wiedzę przystępując do testu sprawdzającego, jak również ocenić jakość tematyki spotkania i organizacji warsztatów poprzez anonimową ankietę ewaluacyjną.

Serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie w zakresie realizacji warsztatów. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za udział w warsztatach!

Zespół MedKompas Poland!